piątek, 8 maja 2015

#3

Są niczym wielka księga naszego życia, czytając je, wspominając je wszystkie, przechodzimy przez życie jakby 'od nowa'. Na nowo przeżywamy minione chwile, odczuwamy emocje, które po upływie czasu nadal pozostają takie same. Oczywiście zdarza się, że słabną, jednak przypomnienie przeżytej przez nas chwili, niemal zawsze przywołuje odczuwane wówczas emocje. 
WSPOMNIENIA, bo to właśnie o nich mowa, chyba dla nas wszystkich, są rzeczą bardzo wartościową. 
Zebrało mi się ostatnio na refleksje nad moim życiem,  poprzypominałam sobie chwile zarówno wesołe, szczęśliwe, pełne radości, jak i te wywołujące smutek. Osobiście uważam się za osobę szczęśliwą, zadowoloną z życia. Wiadomo,  że jak każdy przeżywam rozterki i smutki, jednakże zazwyczaj są one chwilowe i staram się szybko z nimi poradzić.
Wspominając tak te miłe chwile, wywołujące uśmiech na mojej twarzy, przypomniały mi się minione wakacje. Wielogodzinne pluskanie w morzu, wylegiwanie w słońcu i beztroskie lenistwo. Szkoda, że miło spędzany czas tak szybko mija. Ale nie ma co się martwić, ponieważ za około 2 miesiące znów mamy holiday.
A jeśli mowa o wakacjach,chętnie podzielę się z wami, jak ja spędziłam te ostatnie. Nie będę się tu rozpisywać, co po kolei robiłam, ponieważ nie chcę was zanudzić, jednak mam nadzieję, że chętnie obejrzycie to w formie zdjęć. ;)Zdjęcia robione były w Chorwacji.

Do następnego. ;*

2 komentarze:

 1. Super zdjęcia!
  Pozdrawiam i zapraszam takze do mnie ;)
  http://fashionnatana.blogspot.com/2015/04/1-stylowa.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Super post! Świetne zdjęcia!!! Pozdrawiam.:))
  voquebae.blogspot.com Zapraszam :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację. :)